Zajęcia z Pałacem Młodzieży
access_time 2006-07-05 18:29:41
Pałac Młodzieży przygotował dla młodszych i starszych tarnowian całą listę propozycji wakacyjnych. Są wśród nich zajęcia sportowe, rekreacyjne, artystyczne, kulturalne, profilaktyczne i oświatowe. Niektóre zajęcia już się rozpoczęły.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych i gwarantujemy dobrą zabawę!

 

I. ZAJĘCIA TEMATYCZNE

 

W terminie 10-14 lipca 2006 r. w godz. 10.00-14.00 Pałac Młodzieży proponuje:

 

- zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży w wieku 8-12 lat w ramach których dzieci i młodzież będzie miała okazję  rzeźbić w glinie, uczestniczyć w grach i zabawach plenerowych, zabawach plastycznych, tematycznych wycieczkach pieszych po Tarnowie i okolicy.

 

- zajęcia rekreacyjno-sportowe dla dzieci i młodzieży w wieku 8-15lat (z podziałem na grupy wiekowe). W ofercie między innymi gry i zabawy sportowo-rekreacyjne wycieczki piesze, basen, wspinaczka, nauka tańca dyskotekowego, wycieczki krajoznawcze

 

Koszt warsztatów wynosi 30 złotych na tydzień od dziecka. W ramach opłaty zapewniamy:

 

- drugie śniadanie (drożdżówka, herbata lub sok)

- materiały do zajęć,

- bilety wstępu,

- jednodniową całodzienną wycieczkę autokarową połączoną z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek

 

II. KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

 

Pałac Młodzieży w okresie całych wakacji tj. w miesiącach lipcu i sierpniu 2006 r. organizuje  kurs tańca towarzyskiego dla wszystkich zainteresowanych dorosłych i dzieci. Zajęcia odbywać się będą w budynku placówki ul. Piłsudskiego 24 w godzinach popołudniowych dwa razy w tygodniu.

 

III. CZARNE KOTY

 

Zajęcia oświatowo-rekreacyjno-artystyczne prowadzone dla dzieci specjalnej troski. Celem zajęć będzie jak najlepsze zintegrowanie grupy oraz uwrażliwienie dzieci na potrzebę życzliwości wobec rówieśników oraz poprawienie wzajemnych relacji osobowych. Zadanie te planuje się realizować między innymi poprzez wplecenie elementów wychowawczych w formy zabawowe, rekreacyjne i prozdrowotne.

 

Informacje i zapisy przyjmowane są bezpośrednio w sekretariacie Pałacu Młodzieży w Tarnowie ul.Piłsudskiego 24 w godzinach od 9.00 do 18.00 lub telefonicznie pod numerem telefonu 014 621 15 41 lub 014 622 03 85.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A