Bilety na ABRADAB [ZAKOŃCZONY]
access_time 2006-06-28 01:21:04
Gwiazdą piątkowego wieczoru "Zderzeń" będzie zespół ABRADAB. Dla naszych Internautów mamy dwa zaproszenia. Zapraszamy do udziału w konkursie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: kto oprócz zespołu Abradab zagra w tej edycji "Zderzeń"?

 hspace=Warto powalczyć o bilety. Dobra muzyka to nie wszytskie atrakcje przygotowane na ten wieczór. Imprezę poprowadzi dziennikarz Radia Maks - Piotr Kopa, a podczas niej będzie można zobaczyć też fotografie Huberta Burzawy, Bartosza Połecia oraz Artura Kiełbasy.

 

Konkurs trwa tylko do jutra (czwartek) do godziny 10.00. Zachęcamy do szukania odpowiedzi na pytanie w naszych newsach. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres redakcja@tarnow.net.pl Spośród przysłanych do nas maili z poprawną odpowiedzią wyłonimy dwie osoby. Ogłoszenie wyników we czwartek na naszej stronie internetowej. Nagrody będą do odebrania w siedzibie firmy Integra we czwartek i piątek (ul. Graniczna 8a). Prosimy o zapamiętanie hasła podanego w mailu wysłanym przez nasz portal i o podawanie imienia i nazwiska pod odpowiedzią na pytanie.

 

Bilety wygrali:

 

1. Łukasz F.

2.Magdalena B.

Prosimy o odebranie zaproszeń dwuosobowych. 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A