Pierwsze piłkarskie spotkania.
access_time 2006-04-04 10:08:02
W ostatni weekend na okręgowych boiskach IV i V ligi rozegrano pierwsze w tym sezonie spotkania. Swój debiut w rundzie wiosennej tego sezonu miały również 4 ekipy A-klasy. Niestety, w dużej części przypadkow warunki pogodowe i stan boiska nie pozwolił na rozegranie meczów.
W czwartej lidze Małopolskiej, grupa Sącz - Tarnów, do skutku doszły tylko dwa spotkania. Mecz rozegrała Tarnovia, walcząc w Witowicach Dolnych z miejscową Victorią oraz Glinik/Karpatia Gorlice, który na własnym stadionie podejmował LKS Kobylankę. Tarnowska ekipa, po bardzo dobrym meczu Wolańskiego, odniosła zasłużone zwycięstwo i pokonała rywali 3:2.

Na boiskach V ligi udało się rozegrać 4 z 8 zaplanowanych spotkań. Metal Tarnów wybrał się walczyć o punkty do Wisły Szczucin. Niestety, porażka 4:2, oddala od zrealizowania planu, pozostania w V lidze. Obecnie Metal jest na 6 miejscu, ze stratą 4 punktów do miejsca, które zapewnia utrzymanie w obecnej klasie rozgrywkowej, a nie przeniesienie do ligi okręgowej, która ma zostać powołana do życia od początku przyszłego sezonu.

2 kwietnia swoje pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej rozegrali równiez Błękitni Tarnów, występujący w A klasie. Przegrali 4:2 na wyjeździe, z drużyną Spółdzielca Grabno.

%%br%%mat
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A