Promocja przez Szczepanika
access_time 2006-05-19 15:25:02
Urząd Miasta Tarnowa stara się promować nasze miasto z jak najlepszej strony. Co ważne, zabieg ten stosowany jest nie tylko poza granicami kraju czy miasta (news: Tarnów po... chińsku), ale również wśród mieszkańców grodu.
Przygotowana została więc akcja, która zwraca uwagę wszystkim miłośnikom kina, na to, jak ważną postacią dla tej dziedziny kultury był mieszkaniec naszego pięknego miasta. Wszyscy Ci, którzy byli choć raz na pokazie 20 Tarnowskiej Nagrody Filmowej, mogli usłyszeć nagranie, następującej treści: Film z dźwiękiem i w kolorze oglądacie Państwo dzięki wynalazkom Jana Szczepanika - Polskiego Edisona związanego z Tarnowem. Panie Janie dziękujemy. Rok Szczepanika. Więcej o Janie Szczepaniku na portalu tarnow.pl

Wiadomo, że wyżej wymienione nagranie będzie emitowane przed każdym filmem w kinach Marzenie i Millennium. Tekst czytany jest przez popularnego prezentera I Programu Polskiego Radia, Andrzeja Matula. Od kilku lat zasiada on w jury Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii "Talia".

%%br%%mat
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A