Koniec rozgrywek
access_time 2006-05-15 10:29:04
Na czwartym miejscu zakończyli rozgrywki szczypiorniści Unii Tarnów. Beniaminek I ligi grupy B przez cały sezon radził sobie bardzo dobrze. Widać, że ta zapomniana w Tarnowie dyscyplina wraca do łask. Awansem może się cieszyć ekipa Stali Mielec.
Unia w minioną sobotę, na ostatnie w tym sezonie spotkanie, wybrała się do Białej Podlaski. Drużyna, która zajmuje tylko jedno miejsce w tabeli niżej, od tarnowskich Jaskółek, pokonała gości, 39:30 i tym samym zniwelowała stratę 5 oczek. Spotkanie rozstrzygało o podziale miejsc w tabeli. W przypadku wygranej tarnowian, Unia mogłaby być na miejscu 3, zaś zwycięstwo gospodarzy daje im pewną 5 lokatę.

Zawodnicy Biało-Niebieskich od początku sezonu bardzo ambicjonalnie podchodzili do rozgrywek. Nie można powiedzieć, że nie pracowali na swój wynik. Zawsze starali się o jak najlepszy rezultat, pozytywnie zaskakując wszystkich, taką ilością zwycięstw i walką niemal do samego końca o miejsce dające awans. Niestety, zdarzały się nieprzyjemne kontuzje, mecze w których z dziwnych powodów spora część zawodników kończyła spotkania poza parkietem, a także najzwyczajniejsze wpadki.

Tak czy siak, wynik, jaki został przez Unię osiągnięty zasługuje na uwagę i miejmy nadzieję, że w kolejnym sezonie rozgrywki będa dla nas przebiegały w równie dobrym, a może nawet lepszym klimacie.

%%br%%mat
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A