Satyrycznie w ''Alchemiku''
access_time 2006-03-16 00:49:02
Jeśli chcesz obejrzeć kilkadziesiąt satyrycznych rysunków poruszających najbardziej aktualne problemy naszego życia, to zapraszamy do kawiarni "Alchemik". Rafał Kawalec wystawił tam swoje prace z kilku ostatnich lat. Warto obejrzeć.

Rafał Kawalec wystawił 40 swoich prac, które pochodzą z lat 2002-2006. Od kilku już lat współpracuje z wydawnictwem SUPERPRESS (debiut - październik 1997) a w chwili obecnej z "Dziennikiem Tarnowskim" dodatkiem do "Dziennika Polskiego”, „Panoramą Dolnośląską", "Kurierem Lubelskim", i z "Dzień Dobry”. To druga wystawa Rafała Kawalca - pierwsza miała miejsce w 2002 roku w Mościckiej Fundacji Kultury.

 

Rysunki młodego artysty przedstawiają to, co najbardziej razi nas w codziennym życiu, społeczne, ośmieszają aktualne sprawy rozgrywające się w naszym kraju, takie jak sytuacja polityczna, bezrobocie, korupcja. Pomysły autor czerpie z życia. Jak sam mówi pośmiać się można się  z różnych rzeczy i to zależy od podejścia do życia, choć jak dodaje, wszystko ma granice dobrego smaku.


Wystawa ta ma miejsce w kawiarni Alchemik, ulica Żydowska 20 i będzie dostępna do połowy kwietnia. A oto jeden z rysunków tego autora.

 

BB

 

 

 

></p>
<p><br/>
</p></table>                    <!-- <span class= -->

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A