Zostań jeszcze żakiem
access_time 2005-10-03 23:54:55
Rektor MWSE przedłużył rekrutację na studia magisterskie i licencjackie do 25 października 2005 roku. Decyzja ta jest wynikiem opóźnień powstałych po wprowadzeniu nowej matury i przedłużeniu procesu rekrutacji w uczelniach państwowych. Szanse na rozpoczęcie studiów ma jeszcze około 200 osób.

W ubiegły piątek prof. dr hab. Stanisław Belniak, rektor Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie podjął decyzję o przedłużeniu rekrutacji na studia licencjackie i uzupełniające magisterskie. Wprowadzenie nowej matury, opóźnienia w rekrutacji na uczelniach państwowych oraz wolne miejsca w MWSE, to trzy główne powody takiej decyzji. Przyszli studenci mają do wyboru aż sześć specjalności studiów: informatykę w zarządzaniu, integrację europejską, rachunkowość i zarządzanie finansami, zarządzanie i administrację publiczną, zarządzanie firmą oraz zarządzanie nieruchomościami i ubezpieczeniami.

 

 

„Cieszy nas obecny poziom rekrutacji i zainteresowanie studiami dziennymi, gdzie rozpocznie naukę około 200 osób. Przyjęliśmy do 30 września ok. 700 osób  z czego 500 na studia licencjackie i 200 uzupełniające magisterskie -  mówi prof. MWSE dr hab. Stanisław Belniak. Nie chcemy zamykać drzwi przed tymi absolwentami szkół średnich, którzy z różnych przyczyn nie zdążyli przed końcem września z procedura rekrutacyjną. Dajemy im jeszcze te kilka tygodni, by nie zmarnowali roku i mogli uczestniczyć jako pełnoprawni studenci w ćwiczeniach i wykładach w roku akademickim 2005/2006.”

 

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A