Być zawsze dzieckiem!!!
access_time 2005-05-31 22:39:31
Jutro Międzynarodowy Dzień Dziecka. To jeden z najbardziej radosnych dni w roku. Urząd Miasta Tarnowa, Tarnowskie Centrum Kultury oraz Pałac Młodzieży, pragną zaprosić wszystkie dzieci do wspólnej całodniowej zabawy na Tarnowskim Rynku i w Amfiteatrze Letnim. Drodzy Rodzice przyjdźcie ze swoimi maluchami.

RYNEK
9.00 - 10.00- Uroczysta inauguracja Dnia Dziecka - prezentacja szkół:Szkoła Podstawowa nr 14 przedstawi - zespół "Jagódki" zespół "Miniaturki" oraz solistkę Aleksandrę PłaczekSzkoła Podstawowa Nr 18 z zespołami tanecznymi "Kameleonki" "Four Girls"Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum z Zespołem tanecznym "Super girl"
oraz konkursy z nagrodami dla widzówBarwny korowód uczestników i widowni zakończy pierwszą część przechodząc z Rynku przez ulicę Wałową do Amfiteatru LetniegoAMFITEATR
10.00-13.00- Rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszy strój - prezentacja szkół i przedszkoli- Przedszkole nr 13  zaprezentuje krótką opowieść o początkach Tarnowa, oraz polkę w wykonaniu dzieciaków- Przedszkole nr 24 mini widowisko "U podnóża gór"- Szkoła Podstawowa nr 3 Zespół instrumentalny "Legato" zaśpiewa 3 utwory


 


- Szkoła Podstawowa nr 5 zespół Dysonans" zaprezentuje widowisko muzyczne "Podróże po Europie"RYNEK
17.00 - 20.00


 


- Liczne konkursy dla dzieci z nagrodami - prezentacja Szkoły Podstawowej Nr 9- ok. 19.00 koncert zespołu "Dysonas" - widowisko muzyczne "Podróże po Europie"Dodatkowo na Rynku dzieci będą mogły  bawić się w zamkowej krainie "Abrakadabra" w dmuchanym zamku i na zjeżdżalni. W szkołach będzie to dzień spędzany na zawodach i konkurencjach sportowych. 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A