Zaproszenie na jazz-rockowy koncert!
access_time 2005-03-09 21:39:13
JOACHIM MENCEL TRIO oraz PR2. 18 marca będziemy mogli uczestniczyć w wyjątkowym wieczorze. O godz. 20.00 w kinie Marzenie rozpocznie się trzygodzinny koncert, składający się z dwóch części.
[[fotka1]] W pierwszej wystąpi nowa, tym razem elektryczna formacja Joachima Mencla. Mencel sięgnął do instrumentu o wspaniałej, niepowtarzalnej barwie, przeżywającego drugą młodość - elektrycznego piana Fendera. Do współpracy zaprosił rewelacyjnego amerykańskiego gitarzystę basowego Steve Logana, oraz swego stałego perkusistę z zespołu JMTrio - Arka Skolika. W programie jazzowe standardy, utwory Joachima Mencla oraz kilka niespodzianek.

Druga część koncertu to występ elektrycznej grupy PR2. Marek Raduli, Wojtek Pilichowski, Tomasz Łosowski to profesjonaliści w każdym calu, zawsze prezentujący kunszt muzyczny niezależnie od gatunku jaki wykonują. Tym razem nie będzie inaczej. Grupa w składzie 3 osobowym, zaprezentuje utwory promujące wydanie płyty „transporter” z muzyką gitarową, z wyrazistymi rifami i niesamowitą dawką energii.

Bilety w cenie 25zł (dla członków Jazz Klubu, uczniów oraz studentów – 15zł) do nabycia w kasie TCK (Rynek 5) oraz na godzinę przed koncertem.

Uwaga!!! Miejsca są numerowane.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A