Memoriał im. Franciszka Tumana
access_time 2005-07-16 11:02:02
W niedzielę na stadionie Jutrzenki Wierzchosławice rozegrany zostanie II Memoriał im. byłego prezesa klubu, Franciszka Tumana.
Uroczyste otwarcie imprezy, organizowanej przez Radę Gminy Wierzchosławice, Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły w Tarnowie, Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe Wierzchosławice oraz Jutrzenkę Wierzchosławice, nastapi o godz. 13. Dziesięć minut później rozpocznie się piłkarski turniej trampkarzy starszych, na starcie którego oprócz gospodarzy staną: Dunajec Mikołajowice, Radar Letowice, Gryf Bogumiłowice oraz połączone zespoły Bobrów Bobrovii Bobrowniki Małe i Rudki oraz Rybitwi Ostrów i Gosłavii Gosławice.

Na godz. 16 zaplanowane jest odsłonięcie na klubowym budynku pamiątkowej tablicy poświęconej patronowi memoriału, później nastapi zaś dalszy ciąg piłkarskich zmagań. O godz. 16.30 rozpocznie się pojedynek pomiędzy reprezentacją kobiet a oldboyami Wierzchosławic.

Pół godziny później rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy seniorami Jutrzenki Wierzchosławice i Gosłavii Gosławice, a o godz. 18.15 rozlegnie się pierwszy gwizdek w meczu, w którym zmierzą się reprezentacja Rady Gminy Wierzchosławice oraz oldboye Jutrzenki.

Na zakończenie Memoriału przewidziana jest zabawa taneczna dla młodzieży i dorosłych (poczatek o godz. 19.30).%%br%%(STM)Dziennik Polski
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A