Lato w mieście
access_time 2005-07-06 11:16:04
Dla wszystkich tych, którzy zostali w mieście Urząd Miasta Tarnowa przygotował bogaty kalendarz imprez. Wspinaczka sportowa, zajęcia rekreacyjne z elementami wschodnich sztuk walki i samoobrony, strzelectwo sportowe, oraz basen za złotówkę! Można znaleźć coś dla siebie.

W każdy wtorek, jeśli tylko pogoda będzie sprzyjać, dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjum i młodzież szkół średnich, za złotówkę może popływać w basenie na Górze św. Marcina.

Mimo sezonu letniego czynny jest również basen kryty przy ulicy Piłsudskiego.Tam również można skorzystać ze zniżki – złotówka za godzinę – w wybrane dni i określone godziny.

Grupy zorganizowane dzieci i młodzieży mogą korzystać nieodpłatnie z kąpieliska otwartego ZKS UNIA Tarnów, ul. Traugutta.Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w zajęciach sportowych. Wakacje spędzone w mieście mogą być naprawdę przyjemne. Do końca wakacji każdy dzień wypełniony jest atrakcjami, szczegółowy program znajduje się na www.tarnow.pl/proponujemy/lato2005.phpNa naszej stronie będziemy zamieszczać codziennie szczegółowy program imprez sportowych w Tarnowie.Ula Mrowińska


 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A