Z psim postępem
access_time 2005-02-03 08:37:04

Już od około miesiąca w 17 punktach miasta znajdują się pojemniki z plastikowymi woreczkami na psie odchody. Niestety, na razie cieszą się popularnością głównie wśród amatorów cudzej własności.

Problem psich odchodów w mieście próbuje rozwiązać już kolejna ekipa rządząca Tarnowem. Kilka lat temu można było zaopatrzyć się w magistracie w specjalne torebki na psie odchody, tzw. zestawy "WC-Pies", które rozdawane były za darmo.


Teraz władze wpadły na pomysł, że rozwieszą na terenie miasta metalowe pojemniki na kluczyk z wyrysowaną na wierzchu instrukcją obsługi dotyczącą tego, w jaki sposób "dobrać się" za pomocą woreczka do psiej kupy pozostawionej na okolicznym trawniku przez czworonożnego pupila.Niestety, jak dowiedzieliśmy się, na razie z pojemnikami na woreczki są jedynie same problemy, gdyż amatorzy cudzej własności bardzo chętnie sięgają nawet po całe rolki plastikowych worków i po prostu je stamtąd kradną.- Jesteśmy na bieżąco zmuszeni uzupełniać te wkłady, ale czasem przypomina to wręcz walkę z wiatrakami - powiedział nam Stefan Panek z Wydziału Gospodarki Komunalnej tarnowskiego magistratu.(Smol)Dziennik Polski 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A