Hampel i Holta nowymi Jaskółkami?
access_time 2004-10-08 05:35:47

Kibice jeszcze żyją finałowym meczem o mistrzostwo Polski, w którym żużlowcy Unii Tarnów pokonali WTS Wrocław i sięgnęli po złote medale. Tymczasem już pojawiły się informacje dotyczące nowych wzmocnień zespołu z Mościc.

Kibice od dłuższego czasu wymieniali nazwisko Jarosława Hampela, zawodnika WTS Wrocław, mistrza świata juniorów z roku ubiegłego. W ostatnich dniach lotem błyskawicy obiegła środowisko żużlowe informacja o rozmowach z Rune Holtą. Norweg z polskim paszportem jeździł w tym roku w barwach Włókniarza Częstochowa.


Sprawy nie chce komentować prezes Rafinerii Trzebinia, sponsor generalny żużlowców Unii, Grzegorz Ślak: - Na razie żyję sprawami Rafinerii. Nie chcę komentować doniesień prasowych. Sprawami związanymi z transferami zawodników zajmuje się prezes ŻSSA Unia, Szczepan Bukowski. Jeszcze jest jednak za wcześniej, aby o czymkolwiek rozmawiać.Z naszych informacji wynika, że przedstawiciele klubu z Mościć przeprowadzili wstępną rozmowę z Hampelem. Zawodnik w czwartek miał się spotkać z prezesem WTS Wrocław, Andrzejem Rusko. Jak udało nam się dowiedzieć ósmy zawodnik tegorocznego cyklu Grand Prix, w planie ma też rozmowę z Tomaszem Gollobem. Kontakt z najlepszym polskim zawodnikiem ma podobno pomóc Hampelowi w podjęciu decyzji. (BD)


 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A