Rozdają mineralną
access_time 2004-08-26 07:12:57

Wczoraj pod tarnowskim hipermarketem "Hypernova" rozpoczęła się kilkudniowa akcja Radia RDN-Małopolska, polegająca na rozdawania wody mineralnej za wolne datki. Akcja prowadzona jest codziennie w godz. od 8 do 22, potrwa do niedzieli. Uzbierane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

W sumie do rozdania jest 15 tysięcy półtoralitrowych butelek wody mineralnej. Organizatorzy zapowiadają, że na miejscu nie zabraknie też różnego rodzaju atrakcji. Nabywcom wody mineralnej będą rozdawane na przykład kupony na loterię, w której do wygrania będą trzy rowery górskie (losowanie odbędzie się na zakończenie imprezy w niedzielę, po koncercie "Brathanków").


W sobotę i niedzielę radiowcy rozdadzą oprócz tego pięć tysięcy kiełbasek z grilla czyli równe pół tony. Butelki wody mineralnej zakupione w ramach akcji będą stanowiły także przepustkę na trzy karuzele lunaparku. Codziennie przewidziano konkursy z nagrodami.


W sobotę zaplanowano ponadto pokazy walk rycerskich (między godzinami 11 a 17). W niedzielę o godz. 15 zagra zespół "Personel", zaś o godz. 17 - "Brathanki". Odbędzie się także licytacja ostatniej butelki wody mineralnej.


Dochód uzyskany ze sprzedaży zostanie w całości przekazany przez organizatorów na potrzeby dzieci niepełnosprawnych z Ośrodka Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego w Jadownikach Mokrych oraz na przybory szkolne dla dzieci z Domu Dziecka nr 1 i pomoce dla przedszkola artystycznego nr 34.


(Smol)

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A