Wielkie grzybobranie
access_time 2004-09-18 09:51:58

Festyn jesienny w Jodłówce Tuchowskiej zaplanowany w najbliższą niedzielę 19 września będzie połączony z konkursem na największego grzyba i największą ilość borowików, kozaków, podgrzybków zebranych tego dnia w tuchowskich lasach.

Organizatorzy (Dom Kultury w Tuchowie, Rada Sołecka, OSP i szkolna społeczność Jodłówki Tuchowskiej) zapraszają do udziału w tej imprezie, z której dochód przeznaczony zostanie na wyposażenie szkolnej pracowni komputerowej w Jodłówce.

Darczyńcy na rzecz szkoły, oprócz wdzięczności, mogą liczyć na nagrody. I tak: najhojniejszy z nich otrzyma wszystkie zebrane tego dnia borowiki, następny wszystkie czerwone kozaki, a trzeciemu w kolejności przypadną w udziale podgrzybki. Czwarty zaś zgarnia pozostałe grzyby. Podczas jesiennego festynu w Jodłówce Tuchowskiej nie braknie też innych atrakcji. Będą zawody sportowe, występy dziecięcych zespołów, loteria fantowa, konkurs malarski, połączony z aukcją. Organizatorzy zapowiadają dobrą zabawę i zapraszają do degustacji zupy grzybowej, bigosu z suszonymi grzybami i innych smakołyków. A wieczorem na potańcówkę

(mab)

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A