"Okręgówka" drugi raz
access_time 2004-08-11 09:21:08

W iście ekspresowym tempie rozpoczęły rozgrywki sezonu 2004/05 zespoły występujące w tarnowskiej klasie okręgowej. Po weekendowej inauguracyjnej serii spotkań już dzisiaj rozegrana zostanie bowiem druga kolejka pojedynków o punkty w tej klasie rozgrywkowej (początek wszystkich spotkań o godz. 18).

Będzie to jednak kolejka niepełna, gdyż ze względu na straty poczynione przez niedawną powódź, mecz Ciężkowianki Ciężkowice z Rylovią Rylowa przełożony został na środę, 8 września.


Najciekawiej bodaj spośród dzisiejszych spotkań zapowiada się mecz w Niecieczy, w którym dojdzie do konfrontacji tamtejszego beniaminka z grającą w ubiegłym sezonie w czwartej lidze Wisłą Szczucin. Na inaugurację oba zespoły odniosły bowiem zwycięstwa - Nieciecza niespodziewanie, ale całkowicie zasłużenie wygrała wyjazdowy pojedynek z Metalem-Gawro Tarnów, Wisła na własnym boisku pokonała natomiast innego beniaminka, Orła Cikowice.


Do konfrontacji niepokonanych w pierwszej serii zespołów dojdzie również w trzech innych meczach. W Nowym Wiśniczu, miejscowy KRIS-Szreniawa podejmować będzie bowiem współlidera, Dunajec Zakliczyn, w Dębnie tamtejszy Orzeł zmierzy się z Polanem Żabno, natomiast w Rzezawie rywalem tamtejszej Rzezawianki będą Błękitni Tarnów.


O zupełnie inną stawkę toczyć będą się mecze w Skrzyszowie, w Dąbrowie Tarnowskiej oraz w Wietrzychowicach. W pierwszym z nich Skrzyszovia zmierzy się z Metalem-Gawro Tarnów, w drugim Dąbrovia podejmować będzie Orła Cikowice, w trzecim rywalem podopiecznych grającego trenera Wojciecha Klicha będzie natomiast Gosłavia Gosławice. Żadnemu z tych zespołów nie udało się bowiem na inaugurację wywalczyć kompletu punktów, przy czym jedynie Gosłavia zdołała w pierwszej kolejce wywalczyć remis, pozostałe pięć zespołów rozpoczęło natomiast sezon od porażek. (STM)

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A