Rowery, kiełbaski i plener
access_time 2004-07-20 07:58:56

W sobotę w gminie Skrzyszów zainaugurowano wycieczki rowerowe. Na trasie pierwszej Skrzyszów- Trzemesna jechało kilkanaście osób.

[[fotka1]] - W ubiegłoroczne wakacje nasza akcja cieszyła się dużym powodzeniem i postanowiliśmy ją wznowić. Na początku wybraliśmy lżejszą trasę, na której jednak nie brakuje pięknych plenerów. Zakończyliśmy ją wspólnym pieczeniem kiełbaski przy ognisku oraz plenerem malarskim - mówił tuż przed wyjazdem Zbigniew Guzy, specjalista ds. promocji Urzędu Gminy w Skrzyszowie.

W tym roku przejażdżki na dobre ruszą w sierpniu.- Tegoroczne wycieczki będę miały inną konwencję niż poprzednio. Na pewno podczas nich pokonamy wszystkie 275 km szlaki rowerowe w naszej gminie. Będą one się trochę różniły od tych, jakie przemierzaliśmy w ubiegłym roku. Wszystkie też kończyć będą się ogniskiem z kiełbaską - przekazuje Zbigniew Guzy.

Organizator rajdów - Urząd Gminy w Skrzyszowie ma nadzieję, że licznie uczestniczyć w nich będzie młodzież spędzająca wakacje w domu, a także tarnowianie.

- W ubiegłym roku w kilku przejażdżkach uczestniczyli i bardzo chwalili akcję. W jednej z nich wystartował nawet 60-latek - dodaje Zbigniew Guzy.

(AMIZ)

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A