Sierpień w Amfiteatrze
access_time 2004-08-03 17:17:04

W najbliższy piątek o 20.00 w Amfiteatrze Letnim odbędzie się kolejny z wakacyjnych koncertów z cyklu „Koncerty w AmfiQ”.  6 sierpnia wystąpi zespół SUNFLOWER i PRZYJACIELE - czyli wieczór z ciężkim graniem – klimaty muzyczne z pogranicza seattleowskiego grungu i hard rocka.

SUNFLOWER - Zespół powstał w styczniu 1994 roku w Tarnowie z inicjatywy Robina (Rafał Burkat). Od samego początku, aż do chwili obecnej wokalistą jest Rea (Paweł Pierzchała). Przez zespół przewinęło się wielu muzyków. Obecnie zespół występuje w składzie: Robin, Rea, Adik (Adrian Bogacz) – gitara, Voyteck (Wojtek Stach) - bas, Larz (Marcin Duchnik) – perkusja. Zespół zawsze hołdował stylistyce rockowo-metalowej i jest postrzegany jako dobry zespół koncertowy, czego dowodem są wspólne koncerty u boku takich wykonawców jak: ILLUSION, HEY, HOUK, CLOSTERKELLER, MAREK PIEKARCZYK oraz liczne występy w wielu miastach Polski, a także w komercyjnych stacjach telewizyjnych.


Dorobek nagraniowy zespołu to trzy płyty demo i jedna koncertowa z materiałem unplugged. Obecnie zespół pracuje nad materiałem na debiutancką płytę o roboczym tytule Bloodrenalin.


Orientacje muzyczne grupy ewoluowały na przestrzeni lat od klimatów post-grunge’owych do thrash-core’a granego w chwili obecnej. Za inspiracje muzycy Sunflowera uznają dokonania takich wykonawców jak: Pantera, Machine Head, Biohazard, Down czy Slayer. 
 


13.sierpnia – wieczór z muzyką pop rock – wystąpi katowicki zespół BADOO. BADOO – to zespół popowo rockowy, którego melodyjne refreny łatwo wpadają w ucho, a ciekawy głos wokalisty i soczyste brzmienie to kolejne atuty tej grupy, która po raz pierwszy wystąpi w Tarnowie. Zespół powstał w listopadzie 1999 r. i tworzy go pięciu muzyków.19 i 20 sierpnia zapraszamy na Przegląd Produkcji Filmowych Wytwórni A’YOYa.


19 sierpnia zobaczymy „ Robin Hood – czwarta strzała” oraz „Dr Jekkyl i Mr Hyde według wytwórni A’YOYa”, natomiast 20 sierpnia „Nakręceni” oraz „Baśń o ludziach stąd”. Początek projekcji o 19.30, cena biletu na dwa filmy – 5 zł.


27 sierpniaMOVIE STORY – czyli wieczór z muzyką filmową. Niezwykłe funkowo jazzowe interpretacje najsłynniejszych tematów muzycznych polskich i zagranicznych, seriali telewizyjnych i hitów kina komercyjnego.Ponadto polecamy wystawę „Rytuał, Rytm, Harmonia” – prezentującą twórczość polskich i afrykańskich artystów oraz zapraszamy do udziału w zajęciach AUTORSKIEJ PRACOWNI PLASTYCZNEJ we wtorki i czwartki miesiąca sierpnia w godzinach od 10.00 – 14.00. Odpłatność za udział w zajęciach wynosi 5 zł.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A