"Badu" w innym terminie
access_time 2004-08-02 01:21:29

Zespół "Badu", który miał wystąpić w Amfiteatrze Letnim w piątek, zagra dla tarnowskiej publiczności 13 bm. Powodem zmiany jest fatalna pogoda. Kierownik działu imprez, Tomasz Kapturkiewicz, zaprasza na kolejne wakacyjne spotkania z cyklu "Koncerty w AmfiQ", które odbywają się zawsze w piątki o godz. 20.

6 sierpnia piątkowy wieczór zarezerwują sobie fani zespołu "Sunflower i przyjaciele". Będzie to wieczór z ciężkim graniem. - Klimaty muzyczne z pogranicza seatteowskiego gruntu i hard rocka. Mocna porcja solidnej muzyki - zapewnia Tomasz Kapturkiewicz. 13 bm.- wieczór z muzyką elektro i pop rock- wystąpią zespoły: "Common Dream" oraz "Badu".

"Badu" - przypomina Tomasz Kaputrkiewicz - to katowicki zespół popoworockowy, którego melodyjne refreny łatwo wpadają w ucho, a ciekawy głos wokalisty i soczyste brzmienie to kolejne atuty tej grupy. Zespół powstał w listopadzie 1999 r. tworzy go pięciu muzyków, którzy po raz pierwszy wystąpią w Tarnowie.

"Common Dream" to jedna z nielicznych polskich grup wykorzystująca do swojej twórczości syntezatory i komputery i jedna z kilku, które próbują swoich sił w gatunku electro-synth-pop. Grupa gra od kilku lat, założycielami zespołu są bracia Konrad i Dawid Niedojadło oraz Tomasz Różowski.

(kis)

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A