Wykład w UPR
access_time 2004-07-31 22:36:39

Oddział Tarnowski Unii Polityki Realnej zaprasza 5 sierpnia o godzinie 19.15 na wykład p.t.: "Bogaci emeryci - sen, który się spełnił".

Widmo państwowego, bankrutującego systemu emerytalnego w Polsce i innych krajach europejskich zaczyna coraz wyraźniej zagrażać stabilności ekonomicznej krajów Starego Kontynentu. ZUS stał się swoistą bombą zegarową z opóźnionym zapłonem, a pozorne działania w postaci OFE dostarczają chwilowo dobrego samopoczucia jedynie politykom.

Tymczasem sprawdzono rozwiązanie, które nie dość, że zapewniło bezpieczeństwo ludziom na czas emerytury, to jeszcze spowodowało olbrzymi rozwój kraju, będącego liderem na kontynencie południowoamerykańskim. Średni wzrost gospodarczy na poziomie 7 procent i bezrobocie poniżej 5-iu mówią same za siebie.

O reformie emerytalnej w Chile jako wzorze dla krajów chcących uciec przed katastrofą społeczno-gospodarczą opowie w siedzibie Oddziału Tarnowskiego UPR przy ul.Goldhammera 4 (parter) prezes Okręgu Małopolskiego UPR, Wojciech Popiela.
 
(wstęp wolny)

***************************************************
Oddział Tarnowski Unii Polityki Realnej
33-100 Tarnów, ul.Goldhammera 4
upr@tarnow.z.pl
spotkania: czwartki od 19.15

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A