Ruszył nabór do Football Academy Tarnów (artykuł sponsorowany)
access_time 2016-04-26 13:37:00
Szkółka Football Academy Tarnów ogłosiła nabór dzieci w wieku od 4-12 lat na treningi piłki nożnej.

Football Academy to największa sieć szkółek piłkarskich dla dzieci w wieku 4-12 lat w Polsce, współpracująca z takimi klubami jak KKS Lech Poznań i Wisła Płock S.A. Oferujemy naszym podopiecznym treningi na najwyższym poziomie, oparte na angielskim systemie szkoleniowym, ubezpieczenie podczas zajęć oraz możliwości uczestniczenia w ogólnopolskich i lokalnych turniejach. Talent i postępy dzieci w naszej szkółce są ciągle monitorowane przez trenerów, a najlepsi mają szansę otrzymać powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski Football Academy, gdzie można się bardzo wiele nauczyć, pod okiem najlepszych fachowców w dziedzinie piłki nożnej. Koszt zajęć w naszej szkółce to 99 zł miesięcznie, lecz można też skorzystać z naszych rabatów :

PIERWSZE 2 TRENINGI ZA DARMO

Mogą Państwo sprawdzić, czy zajęcia spodobają się dzieciom. Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie, aby dziecko było ubezpieczone na pierwszych dwóch, darmowych zajęciach. Po tych treningach mogą Państwo podjąć decyzję o pozostaniu lub opuszczeniu naszej szkółki.

3 MIESIĄCE Z GÓRY = 10% RABATU

Zapłać za treningi w Football Academy za 3 miesiące z góry i uzyskaj 10% rabatu!

RODZEŃSTWO PŁACI MNIEJ

Masz brata lub siostrę, którzy tak jak Ty uwielbiają grać w piłkę nożną? Przyprowadź ich ze sobą na trening Football Academy. Jeśli zapiszą się do naszej szkółki będą ponosić wyraźnie niższą opłatę miesięczną.

TY I KOLEGA 50% TANIEJ

Masz kolegę lub koleżankę, którzy tak jak Ty uwielbiają grać w piłkę nożną? Przyprowadź ich ze sobą na trening Football Academy. Jeśli zapiszą się do naszej szkółki, obydwoje otrzymacie rabat na zajęcia w wysokości 50% w następnym miesiącu treningowym.

Zapisz się do Football Academy Tarnów już dziś i weź udział w dwóch darmowych treningach! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej http://www.footballacademy.pl/formularz-zgloszeniowy-szkolka-pilkarska

Po więcej informacji zapraszamy pod numer telefonu 696 567 519 lub 884 727 151.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A