Kolejny udany występ na torze we Włoszech
access_time 2017-05-25 11:05:00
W dniach 20 i 21 maja ponownie na starcie zawodów stanęli młodzi kierowcy kartingowi - zawodnicy klubu TTSK K-TEAM Tarnów. Na torze w Lignano odbyła się VI runda Rok Cup Italia 2017, gdzie wystartowali Marcel Kuc w kategorii Junior oraz Kacper Szczurek w kategorii Senior.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi dwaj zawodnicy. Kacper Szczurek w kwalifikacjach zajął 9 pozycję. W biegu przedfinałowym utrzymuje swoje dobre tempo i zaciekle walczy z rywalami, ale po otrzymaniu +10 s kary kończy na 14 miejscu. Świetne tempo, a przede wszystkim pewna jazda pozwoliła mu w wyścigu finałowym przebić się na 8 pozycję. Natomiast w klasyfikacji generalnej sezonu 2017 Kacper spada na 3 miejsce.

Z kolei Marcel Kuc, który w tej rundzie zmienił kategorie Mini na Junior prezentował niezłe tempo podczas całego weekendu. W kwalifikacjach uzyskał 20 czas. W swoim biegu przedfinałowym po ostrej walce i incydencie nie przejechał linii mety. Natomiast w finale po ambitnej postawie startując z końca stawki zawodników przebił się na 14 pozycję.

Zawodnicy bardzo dziękują rodzicom za wsparcie oraz wszystkim kibicom za doping. Dziękujemy serdecznie dotychczasowym Partnerom, Teamom i Sponsorom, którzy wspierają nas nie tylko finansowo i umożliwiają udział zawodników w zawodach na arenie międzynarodowej.

Kolejne zawody za granicą z udziałem zawodników tarnowskiego klubu już 18 czerwca na torze w Adrii.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A