III Bieg Koszycko-Kolbiański
access_time 2018-08-09 09:30:00
W najbliższa sobotę (11.08) odbędzie się III edycja biegu pn. „Dar Życia”, upamiętniającego bohaterską śmierć św. Maksymiliana Marii Kolbe. Organizatorem biegu jest Rada Osiedla nr 15 „Koszyce” w Tarnowie.

Trasa 8,5 km biegu biegnie ulicami: Bajana, Kleeberga, Pawłowskiego, Koszycka, Mieszka I-go, Warneńczyka, Jagiełły, Warneńczyka, drogą technologiczną wzdłuż ekranów na wschód do wiaduktu drogowego południowej obwodnicy Tarnowa, pod wiaduktem i 450 m brzegiem rzeki Biała do ul. Ablewicza w Koszycach Wielkich, następnie ulicami: Łąkowa, Tarnowska, Szklarniowa, Krzywoustego i drogą po południowej stronie obwodnicy poniżej kościoła pw. Przemienienia Pańskiego do ul. Liściastej, Liściastą na południe do ścieżki łączącej zjazd na ul. Krakowską od strony Krakowa, następnie ulicami: Krakowska, Raginisa, Kleeberga, Dobrowolskiego i Dąbka do mety w okolicach pomnika. 
Bieg odbywa się pod patronem honorowym Ordynariusza Diecezji Tarnowskiej ks. Biskupa Andrzeja Jeża. Patronami są starosta powiatu tarnowskiego, wójt Gminy Tarnów, prezes ZMT oraz prezes firmy Bruk-Bet. Impreza jest współfinansowana z budżetu miasta Tarnowa.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A