Po prostu najlepsi
access_time 2018-08-10 01:16:00
Dawno już chyba minęły czasy, kiedy to zakłady bukmacherskie wybieraliśmy przez przypadek. Jeśli mieliśmy ochotę na zabawę w obstawianie, to wybieraliśmy pierwsze lepsze zakłady. Dzisiaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Po pierwsze, dzięki znowelizowanej ustawie hazardowej lista legalnych bukmacherów została zdecydowanie skrócona. Po drugie, wzrosła konkurencyjność między poszczególnymi zakładami, co pozwala graczom świadomie wybierać najlepsze dla siebie oferty. 

Najstarszy czy najmłodszy?

Dla wielu osób -i to w wielu dziedzinach - zakład czy firma, która od dawna działa w danej branży to symbol bezpieczeństwa i dobrej oferty. W wielu przypadkach tak jest. Podobnie w zakładach bukmacherskich. W Polsce jednak pojawił się przypadek, który nieco przewartościowuje taki styl myślenia. Chodzi mi oczywiście o najmłodszego polskiego bukmachera, czyli LVbet Zakłady Bukmacherskie. Mimo iż firma działa dopiero od 2016 roku, to udało się osiągnąć status najbardziej popularnego polskiego bukmachera. Lista graczy LVbet stale rośnie, podobnie jak rośnie stacjonarna sieć zakładów. LVbet króluje jednak przede wszystkim w zakładach online. Tak zaczynał swoją karierę i to tutaj święci największe triumfy. 

Co przyciąga?

Można, a wręcz trzeba zapytać w takim razie, co tak bardzo przyciąga graczy do LVbet. Z pewnością wpływ na tak dużą popularność serwisu ma rozbudowana oferta zakładów. Bardzo różnorodnych, nieograniczających się wyłącznie do najbardziej medialnych dyscyplin i wydarzeń. Oprócz tradycyjnych, najbardziej popularnych, zakładów bukmacherskich dotyczących piłki nożnej, koszykówki czy tenisa, znajdziemy tutaj także zakłady z takich sportów jak szachy, krykiet czy surfing. Do tego dochodzą tzw. zakłady na żywo, zakłady esportowe oraz zakłady specjalne. LVbet - dla chętnych - oferuje nawet zakłady z dziedziny polityki. Do zakładów przyciąga graczy także rozbudowana sieć promocji. Jedną z takich promocji jest bonus bez depozytu - 20 zł na grę, którą gracz otrzymuje po rejestracji w serwisie. LVbet swoim klientom oferuje także największy na rynku bonus powitalny w wysokości 1000 zł. Pojawia się on w momencie założenia pierwszego depozytu. Do tego wszystkiego dochodzi program lojalnościowy dla stałych klientów, w którym punkty można wymieniać na atrakcyjne nagrody. Ponadto LVbet słynie jako jeden z ważniejszych sponsorów kilku drużyn, dla kibiców których od czasu do czasu również przygotowuje coś specjalnego. Przy takiej ilości atrakcji, pojawia się tylko jedno pytanie: jak tu nie grać?

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A