Łukasz Sady z poparciem Rady Nadzorczej Unii Tarnów (oświadczenie)
access_time 2018-08-31 18:25:00
Dziś nasza redakcja otrzymała oświadczenie Rady Nadzorczej Unii Tarnów Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej, dotyczące ostatnich zmian kadrowych w drużynie Jaskółek, po tym jak ta odnotowała spadek z PGE Ekstraligi. Przypomnijmy, że Paweł Baran i Mirosław Cierniak zostali zwolnieni ze swoich funkcji. Wokół sprawy narosło wiele plotek, które zarząd postanowił zdementować.

Oświadczenie Rady Nadzorczej Unii Tarnów Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej

Rada Nadzorcza (akcjonariusze) Unii Tarnów Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej, w związku z  pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi i szkalującymi informacjami – oświadcza, co następuje:

Nikt – żaden podmiot zewnętrzny (sponsor, osoba prywatna) nie wpływała i nie wpływa na decyzje personalne dotyczące pracowników Klubu. Te są wyłączną domeną samego Zarządu w porozumieniu z Radą Nadzorczą.

Zarząd Spółki (Klubu) sprawowany jednoosobowo przez Prezesa Łukasza Sady, który prowadzi interesy Spółki zgodnie z prawem i dba o dobro Spółki najlepiej jak to możliwe z uwzględnieniem czynników zewnętrznych w tym gospodarczych i finansowych. Tym samym Pan Prezes Sady ma nasze pełne poparcie.

Z przykrością przyjęliśmy informację o spadku naszej Drużyny żużlowej do niższej klasy rozgrywkowej. Mamy jednak nadzieję, że dzięki naszym oddanym Sponsorom, tarnowskie Jaskółki szybko powrócą do czołówki polskiego speedwaya.

Podpisano
Za Radę Nadzorczą
Jerzy Putowski
Przewodniczący Rady Nadzorczej Unii Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A