Skorzystali z okazji i skradli z samochodu nawigację
access_time 2018-09-05 11:50:00
Wykorzystując nieostrożność właściciela samochodu, skradli nawigację. Zatrzymani tarnowianie odpowiedzą za kradzież mienia przed tarnowskim sądem. Grozi im do 5 lat więzienia.

Na początku sierpnia mieszkaniec Tuchowa pozostawił swój samochód Renault Clio na parkingu jednego ze sklepów w Tuchowie. Mężczyzna nie zamknął auta i poszedł na zakupy. Gdy wrócił zorientował się, że z jego pojazdu ktoś skradł pozostawioną tam nawigację. Straty jakie poniósł przez swoją nierozważność sięgnęły kwoty 850 złotych. Kradzież zgłosił w Komisariacie Policji w Tuchowie. Tuchowscy policjanci weryfikując przyjęte zgłoszenie ustalili osoby, które mogły dokonać tego przestępstwa. W zeszłym tygodniu (28.08) podczas przeszukania w miejscu ich zamieszkania odzyskali skradzioną nawigację. Sprawcy to mieszkańcy Tarnowa w wieku 44 i 34 lat. Zostali zatrzymani i przewiezieni do Tuchowa. Podczas przesłuchania przyznali się do kradzieży i złożyli w tej sprawie wyjaśnienia.

Policjanci przedstawili obojgu mężczyznom zarzut kradzieży określony w art. 278 kk. Za swój czyn jednak odpowiedzą przed tarnowskim sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Fot. Mat. policji.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A