Otwarcie nowego sklepu Lidl w Tarnowie
access_time 2018-10-16 14:06:00
Już 18 października o godzinie 7:00 przy ul. Jana Pawła II 57 zostanie otwarty 4. sklep sieci Lidl w Tarnowie. W dniu otwarcia na klientów czekać będzie wiele atrakcji, m.in.: pokazy kulinarne, popisy magika oraz oferta bogata w produkty w specjalnych, promocyjnych cenach.

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.  

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”
W okresie od czwartku 18 października do niedzieli 28 października wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Tarnowie znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach.

Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, mogą liczyć na wiele atrakcji. W programie przewidziane są pokazy kulinarne wraz z darmowym poczęstunkiem oraz kawą. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. 

Nowy sklep sieci Lidl w Tarnowie ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1300 m2. W sklepie zatrudniono ok. 26 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 70 miejsc parkingowych.

W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Tarnowie” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska. 

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl 

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: 

  • instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,
  • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,
  • energooszczędne oświetlenie LED.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Informacje o firmie:
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 630.

Dalsze informacje znajdą Państwo na naszych stronach: 
www.lidl.pl
www.facebook.com/lidlpolska
www.instagram.com/lidlpolska
www.youtube.com/user/LidlPolskaPL

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A