Szczypiorniści Grupy Azoty Tarnów zaprezentują się w piątek
access_time 2019-08-22 04:13:00
W najbliższy piątek, 23 sierpnia o godz. 19, w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej odbędzie się prezentacja drużyny beniaminka PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn, „siódemki” Grupy Azoty Tarnów.

Kibice, którzy tego dnia przybędą do hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej będą mogli poznać wszystkich zawodników, reprezentujących tarnowski klub w rozpoczynającym się już w przyszłym tygodniu sezonie PGNiG Superligi. Po oficjalnej prezentacji będzie czas na wspólne zdjęcia i rozmowy. Najmłodsi fani sportu będą mogli dodatkowo skorzystać z licznych atrakcji w specjalnie przygotowanym na tę okazję kąciku sportowym.

- Niezwykle miło mi zaprosić fanów piłki ręcznej na prezentację naszej drużyny. Organizujemy wydarzenie, jakiego jeszcze w Tarnowie nie było. Będzie moc! – zapewnia dyrektor sportowy Grupy Azoty Tarnów, Krzysztof Mogielnicki.

Wszyscy kibice chcący uczestniczyć w wydarzeniu proszeni będą przy wejściu o dobrowolną wpłatę na fundację „Zmieńmy Świat” pomagającą porzuconym zwierzętom. Wstęp na imprezę od godziny 18.30.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A