Zabierz dziecko do biblioteki i odbierz książkę w prezencie
access_time 2019-09-18 04:24:00
Miejska Biblioteka Publiczna zachęca do udziału w projekcie „Mała książka – wielki człowiek”, skierowanym dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem.

Każdy mały czytelnik, który przyjdzie do miejskiej książnicy, otrzyma w prezencie wyprawkę czytelniczą, w której znajdzie się dostosowana do potrzeb przedszkolaka książka „Pierwsze czytanki dla…”. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej pozycji z działu dziecięcego, najmłodsi otrzymają naklejkę, a po zebraniu dziesięciu, zostaną uhonorowani imiennym dyplomem potwierdzającym ich czytelnicze zainteresowania.

W wyprawce znajdzie się też coś dla rodziców. Broszura informacyjna „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki” przypomni o ważnej w rozwoju dziecka roli czytania oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Wyprawki czytelnicze dla dzieci można odbierać w wybranych działach i filiach MBP. Szczegóły na www.biblioteka.tarnow.pl.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A