Szpital św. Łukasza wydłużył czas bezpłatnego parkowania... o 15 minut
access_time 2019-09-23 12:30:00
Od początku września przez 30 minut można zostawić auto na parkingu przy szpitalu Wojewódzkim im. Św. Łukasza w Tarnowie bez ponoszenia opłat. - Będziemy obserwować sytuację. Jeśli zajdzie potrzeba, będziemy rozważali kolejne zmiany - informuje rzecznik prasowy szpitala, Damian Mika.

Dyrekcja szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza w Tarnowie wydłużyła czas bezpłatnego parkowania z 15 do 30 minut. Damian Mika, rzecznik prasowy szpitala tłumaczy, że to reakcja na prośby pacjentów, ich rodzin oraz dostawców Szpitala Wojewódzkiego w Tarnowie.

Przypomnijmy, że kilka lat temu prezydent Roman Ciepiela apelował o wydłużenie czasu darmowego parkowania przed Szpitalem Wojewódzkim w Tarnowie o godzinę i możliwość wolnych od opłat weekendów. Dyrektorka przekonywała jednak wówczas, że nie ma takiej możliwości technicznej, bo parkometry nie są w stanie sprawdzić, czy kierowca parkuje w danym dniu po raz pierwszy, czy po raz kolejny. 

- Na razie wydłużyliśmy czas bezpłatnego parkowania z 15 do 30 minut. Będziemy jednak obserwować sytuację. Jeśli pojawią się jakieś nowe postulaty, dyrekcja będzie się do nich przychylać - zapewnia Damian Mika.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A