Piotr Sak planuje otworzyć w Tarnowie multibiuro
access_time 2019-10-03 17:55:00
Europoseł PiS Patryk Jaki zachęcał dziś w Tarnowie do oddania głosu w zbliżających się wyborach parlamentarnych na adwokata Piotra Saka. Deklarował jednocześnie poparcie dla pomysłu powstania "multibiura", czyli kompleksowej obsługi interesantów w jednym miejscu - wspólnej inicjatywy Piotra Saka i Marty Malec-Lech z zarządu Województwa Małopolskiego.

Piotr Sak zaprezentował ideę utworzenia kompleksowego multibiura oraz czynnego całodobowo "pogotowia poselskiego". Pomoc potrzebującym mieszkańcom miałaby też zapewnić mobilna forma tego biura, która będzie docierać do „najdalszych zakątków regionu”.

- Utworzymy multibiuro, specjalne miejsce, w którym będą zgrupowane osoby z różnych szczebli, zarówno centralnych, jak i samorządowych, a więc radni miejscy, wojewódzcy, posłowie. Będziemy w jednym miejscu, w sposób kompleksowy i w ramach efektu synergii mogli pomagać szerokiemu spektrum osób, wykorzystując wszelkie możliwości i narzędzia, które przysługują osobom pełniącym funkcje publiczne. - mówił mecenas Piotr Sak.

- Jest to innowacyjne rozwiązanie. Mieszkańcy nie będą musieli udawać się do różnych biur w różnych miejscach, bo wszystko będzie w jednym miejscu. - tłumaczyła z kolei Marta Malec-Lech z zarządu Województwa Małopolskiego.

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A