Nieudana inauguracja sezonu tarnowskich koszykarek
access_time 2019-10-07 03:24:00
W pierwszym spotkaniu rozgrywek o mistrzostwo II ligi koszykówki kobiet zawodniczki MKS Pałac Młodzieży Tarnów podejmowały we własnej hali drużynę Contimax MOSiR Bochnia.

Początek meczu był dość wyrównany. Koszykarki Contimax’u nieznacznie wygrały pierwszą kwartę 16:19. Połowę drugiej części spotkania tarnowianki dotrzymywały kroku gościom, niestety dalsze minuty to duża przewaga zawodniczek z Bochni. Druga kwarta zakończyła się wynikiem 10:25. Trzecia odsłona to całkowita dominacja zespołu gości. Gospodynie popełniały szereg błędów, które natychmiast wykorzystywały koszykarki gości systematycznie budując przewagę. Zawodziła także skuteczność co przełożyło się na bardzo wysokie zwycięstwo w tej kwarcie koszykarek Contimax’u 3:24. Ostatnia część meczu również należała do zawodniczek z Bochni, które wygrały ją 13:24 i tym samym całe spotkanie 42:92.

MKS Pałac Młodzieży Tarnów – Contimax MOSiR Bochnia 42:92 (16:19, 10:25, 3:24, 13:24)