Kolizja trzech samochodów na skrzyżowaniu w Tarnowie
access_time 2020-04-02 11:04:00
Brak uwagi i roztargnienie były przyczyną zderzenia trzech samochodów na skrzyżowaniu w Tarnowie. Sprawca kolizji został ukarany wysokim mandatem.

W środę, przed godziną 13, na skrzyżowaniu ulic Warsztatowej, Krakowskiej i Zakładowej w Tarnowie, doszło do groźnie wyglądającej kolizji trzech samochodów - Świadkowie oświadczyli, że kierujący oplem oraz seatem wjechali na skrzyżowanie na zielonym świetle. Obaj kierowcy zamierzali kontynuować jazdę w lewą stronę. Kierowca opla do centrum miasta, natomiast kierowca seata w kierunku zachodnim w stronę Krakowa. Gdy oba pojazdy znajdowały się na środku skrzyżowania, wjechał w nie kierowca czarnego bmw, który jadąc w kierunku centrum miasta - jak twierdził - oślepiony słońcem, nie zauważył czerwonego światła. - relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

W wyniku zderzenia auta zostały zniszczone, ale kierowcy wyszli bez szwanku. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych, a jego konto kierowcy powiększyło się o dodatkowe 6 punktów karnych. Utrudnienia na skrzyżowaniu trwały przez kilkadziesiąt minut.

Fot. KMP w Tarnowie

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A