Wysokie zwycięstwo tarnowskich koszykarek
access_time 2020-10-31 18:23:00
Świetnie spisują się w rozgrywkach II ligi kobiet koszykarki MKS Pałac Młodzieży Tarnów. Do tej pory wygrały trzy spotkania i tylko raz musiały uznać wyższość koszykarek z Niepołomic. W sobotę w ligowych rozgrywkach podejmowały zespół UKS Żak Nowy Sącz.

Tarnowianki bardzo szybko objęły prowadzenie w tym spotkaniu i systematycznie powiększały przewagę. Pierwszą kwartę wygrały wysoko 34:9. Sądeczanki stawiły skuteczny opór jedynie w drugiej części meczu, którą rozstrzygnęły na swoją korzyść 18:21. Kolejne kwarty to całkowita dominacja gospodyń, które wygrały trzecią i czwartą partię  34:11 i 17:15. Całe spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem tarnowianek 103:56.

Kolejne spotkanie koszykarki rozegrają 7 listopada o godzinie 15. Zmierzą się z MLKS-MOS Rzeszów. Spotkanie będzie transmitowane na stronie na fb - mkspmtarnowsekcjakoszykowkikobiet.

MKS PM Tarnów - UKS Żak Nowy Sącz 103:56 (34:9, 18:21, 34:11, 17:15)

MKS PM: Katarzyna Śmiertka 23, Magdalena Maksymowicz 20 (3x3), Barbara Śmiertka 15 (1x3), Gabriela Ramian 12, Paulina Liszka 11 (1x3), Debora Sajdak-Malec 8, Gabriela Wajda 5 (1x3), Aleksandra Kopacz 4, Sylwia Słowik 3, Gabriela Kopacz 2.