Zuchwała kradzież. 18-letni Rumun wypakował wózek towarem i wyjechał ze sklepu bez płacenia
access_time 2021-02-11 05:20:00
Towar o wartości ponad 800 zł ukradł 18-letni obywatel Rumunii z jednego z czchowskich supermarketów. Zauważył go policjant, który w czasie wolnym od pracy wybrał się na zakupy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w jednym z supermarketów znajdujących się na terenie Czchowa. Policjant robił zakupy, gdy jego uwagę przykuło podejrzane zachowanie młodego mężczyzny. Nastolatek napełnił wózek różnymi artykułami, m.in. kilkoma butelkami alkoholu, po czym jakby nigdy nic, ominął kasy i wyszedł ze sklepu nie płacąc za produkty. Złodziej po załadowaniu towaru do samochodu odjechał z parkingu. Tuż za nim ruszył swoim prywatnym samochodem policjant z Czchowa. - Funkcjonariusz o swoich przypuszczeniach dotyczących kradzieży mienia niezwłocznie powiadomił umundurowanych policjantów z Komisariatu Policji w Czchowie, którzy w wyniku podjętych czynności zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za tę kradzież. W trakcie czynności procesowych funkcjonariusze zdołali w całości odzyskać skradzione mienie, które powróciło na sklepowe półki - relacjonuje asp. sztab. Grzegorz Buczak, rzecznik prasowy brzeskiej policji. 

Sprawcą kradzieży okazał się 18-letni obywatel Rumunii, który po nocy spędzonej w policyjnej celi, usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP w Brzesku

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A