Ktoś zgubił sporą sumę pieniędzy i sztabkę złota. Policja szuka właściciela
access_time 2022-06-17 14:04:00
W centrum Tarnowa znaleziono sporą sumę pieniędzy i sztabkę złota. Właściciel może odebrać zgubę w Komisariacie Policji Tarnów-Centrum przy ul. Narutowicza 6.

Policjanci poszukują właściciela znacznej sumy pieniędzy i sztabki złota, na które w centrum Tarnowa natrafiła mieszkanka powiatu brzeskiego.

- Jak twierdzi kobieta, będąc w Tarnowie i spacerując ulicą Krakowską w dniu 1 czerwca około godziny 15:15 na chodniku znalazła zawiniątko. Gdy go poniosła zauważyła, że znajduje się w nim spora ilość gotówki w walucie obcej oraz sztabka złota. Nie widziała aby komuś zawiniątko wypadło. Znalezione pieniądze zaniosła do najbliższej jednostki policji. Policjanci wszczęli postępowanie w związku z odnalezieniem wartości pieniężnych - przekazał asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

Zguba czeka na właściciela w Komisariacie Policji Tarnów-Centrum przy ul. Narutowicza 6. Można kontaktować się telefonicznie z prowadzącym sprawę mł. asp. Michałem Gruchałą pod numerem telefonu 47 831 2186 lub mailowo: mienie.centrum@tarnow.policja.gov.pl.

ac / fot. Policja

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821