Tarnowianka prawie dwa lata ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. W końcu została namierzona
access_time 2022-09-01 14:22:00
Tarnowscy "kryminalni" zatrzymali 25-letnią tarnowiankę, która od niemal dwóch lat ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Kobieta trafiła już do zakładu karnego.

Poszukiwania 25-letniej tarnowianki trwały od końca 2020 roku. Ich podstawą były decyzje wydane przez sądy w Tarnowie, Nowym Sączu i Kielcach. W sumie kobieta miała aż 22 czynne podstawy poszukiwań do odbycia prawie dwóch lat kary pozbawienia wolności za kradzieże. Wystawiono za nią 14 listów gończych i 8 nakazów doprowadzenia do placówek penitencjarnych w kraju.

W końcu, w drugiej połowie sierpnia funkcjonariusze namierzyli 25-latkę. - Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, mając informację jakim samochodem się porusza oraz gdzie aktualnie może przebywać, postanowili ją zatrzymać. Podczas obserwacji zauważyli, że poszukiwana wsiada do samochodu osobowego jako pasażer i odjeżdża. Kilka ulic dalej „kryminalni” zatrzymali obserwowany samochód, a po wylegitymowaniu pasażerki i ustaleniu tożsamości zatrzymali kobietę -  relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

Kobieta trafiła do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego w Krakowie.

ac / fot. Policja

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821