Prawo pracy i zarządzanie – nowe studia w Tarnowie w TSzW Akademii Nauk Stosowanych.
access_time 2022-09-22 10:30:00
W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów z zakresu prawa pracy i innowacyjnego zarządzania przedsiębiorstwem Tarnowska Szkoła Wyższa Akademia Nauk Stosowanych przygotowała nowoczesne studia „Prawo w zatrudnieniu i biznesie”

„Prawo pracy i zarządzanie” – nowe studia w Tarnowie w TSzW Akademii Nauk Stosowanych.

Studia te zapewniają studentom zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie stosowania prawa pracy i funkcjonowania firmy każdej wielkości i typu. Jednocześnie adresatem studiów są również osoby, które myślą o założeniu własnej działalności gospodarczej lub pracy w administracji samorządowej czy państwowej.
 

Program studiów został tak skonstruowany, by przygotować studentów do stale zmieniających się zagadnień prawnych i biznesowych, z którymi borykają się prowadzący, pracujący lub zarządzający różnymi rodzajami podmiotów gospodarczych prywatnych lub publicznych. Realizacja zagadnień programowych realizowanych w trakcie studiów pozwala zdobyć umiejętności radzenia sobie w konkretnych sytuacjach praktycznych związanych z prowadzeniem spraw kadrowych i płacowych, transakcji biznesowych, sporów handlowych, kwestii podatkowych i innych.
 

W procesie dydaktycznym kładziony będzie nacisk na wzmocnienie umiejętności analitycznych i metodologicznych, które są nieodzowne dla nabycia praktyki transakcyjnej i skutecznego zarządzania oraz prowadzenia polityki zatrudnienia.
 

Stawiamy na interdyscyplinarność kształcenia łącząc zagadnienia z dziedzin prawa, organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem, ekonomii i marketingu. Takie podejście daje naszym absolwentom możliwości zatrudnienia w kancelariach prawnych, działach finansowych, kadrowych, księgowych i prawnych podmiotów prywatnych i publicznych, służbach finansowych, administracji rządowej i samorządowej, agencjach rekrutacyjnych, firmach windykacyjnych, ubezpieczeniowych itp.

 

Tarnowska Szkoła Wyższa Akademia Nauk Stosowanych zaprasza.
Więcej na www.tszw.edu.pl 

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821