Jakie funkcje powinien mieć nowoczesny odkurzacz bezprzewodowy?
access_time 2023-03-22 10:00:00
Odkurzacze bezprzewodowe to prawdziwa rewolucja w sposobie dbania o porządek! Uwolniły użytkowników z uciążliwego przeciągania ciężkiego sprzętu z pokoju do pokoju oraz planowania strategicznego podłączania odkurzacza, by kabel nie okazał się za krótki. Jeśli raz spróbujesz odkurzyć przy pomocy sprzętu bez kabli, nie będziesz chciał nigdy wrócić do tradycyjnego modelu. Odkurzacze pionowe, bo tak inaczej nazywa się urządzenia bez kabli, były w ostatnich latach intensywnie dopracowywane. Nowoczesne modele oferują szereg innowacji, które jeszcze usprawniają codzienne porządki. Jakie funkcje powinien mieć odkurzacz, który będzie dobrą inwestycją? Pora przyjrzeć się najciekawszym z nich!

Nowoczesny odkurzacz bezprzewodowy - czym się cechuje?

Największe zmiany w ciągu ostatnich lat zaszły przede wszystkim w czasie działania na pełnym ładowaniu. Dzisiaj nowoczesne sprzęty oferują ok. 40 minut lub dłużej. To czas, który bez większego problemu pozwoli na dokładne porządki nawet w dużym mieszkaniu.

Przyjrzyj się też innym zaletom sprzętów, które mogą być określane jako innowacyjne. To zwykle urządzenia lekkie, zwrotne, łatwe w przechowywaniu. Nowoczesny odkurzacz możesz zawiesić w specjalnym uchwycie montowanym na ścianie - i mieć go zawsze pod ręką. Są także innowacyjne sprzęty, jak na przykład PHILIPS AquaTrio XW9383/01, wyposażone w specjalne stacje dokujące 2 w 1. Takie rozwiązanie umożliwia łatwe przechowywanie odkurzacza, a także automatyczne czyszczenie zarówno samego urządzenia, jak również szczotek PowerBrush.

Oba rozwiązania to duże ułatwienie w porównaniu z czasem poświęcanym na wyjmowanie i wkładanie odkurzacza tradycyjnego do szafy lub pawlacza.

Gdy będziesz analizować specyfikację techniczną odkurzacza, na pewno zauważysz listę końcówek dostępnych w zestawie. Dobrze, by pozwalały one na dokładne czyszczenie różnorodnych powierzchni. Świetnym rozwiązaniem jest końcówka z podświetleniem LED - takie rozwiązanie nie pozwoli ci ominąć nawet najdrobniejszych cząsteczek kurzu! Przydaje się również długa szczelinówka i mini elektroszczotka.

Niektóre odkurzacze oferują także końcówki do sprzątania na mokro. Jednoczesne odkurzanie i mopowanie jest wygodnym rozwiązaniem, jeśli zależy ci na czasie.

Pamiętaj, że szukając nowoczesnego odkurzacza, powinieneś zwrócić uwagę na filtrację. Wypompowywane powietrze jest wówczas dokładnie oczyszczone ze szkodliwych pyłków czy drobnoustrojów.

Nie zapominaj także o takich elementach, jak łatwa obsługa, regulacja mocy, lekkie prowadzenie. To wszystko przekłada się na komfort korzystania z urządzenia na co dzień!
 

Jaki nowoczesny odkurzacz wybrać?

Zastanawiasz się, na jaki model postawić? Przeanalizuj ofertę marki Philips! Urządzenia do domu tej firmy zbierają świetne oceny - nie inaczej jest z odkurzaczami. Jednym z najbardziej zaawansowanych modelu jest wspomniany PHILIPS AquaTrio XW9383/01, który będzie udaną inwestycją dla każdego, kto chce łatwo zadbać o porządek w domu.

Odkurzacz na pełnym ładowaniu pracuje do 45 minut, jednocześnie wciąga kurz i mopuje (możesz wybrać jedno z trzech ustawień intensywności dozowania wody). Wśród przydatnych rozwiązań warto zwrócić uwagę na automatyczny program samoczyszczenia w specjalnej stacji dokującej. Spodoba ci się z pewnością również nasadka z technologią AquaSpin, która dokładnie zbiera zabrudzenia przy każdym ruchu - zarówno do przodu, jak i do tyłu.

Sprawdź też inne odkurzacze bezprzewodowe Philips w sklepie MediaMarkt! Wybór modeli jest duży i z pewnością znajdziesz sprzęt dostosowany do twoich potrzeb i zakładanego budżetu.

pl / fot. mediamarkt.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821