Poważny wypadek w Brzeźnicy. W bmw wszyscy pijani. Kierowca to 31-latek poszukiwany listem gończym
access_time 2023-11-03 11:09:00
31-latek z powiatu brzeskiego stracił panowanie nad samochodem, wjechał do przydrożnego rowu i dachował. W aucie było w sumie pięć osób, z czego dwie trafiły do szpitala. Okazało się, że kierowca był pijany i poszukiwany listem gończym.

Do wypadku doszło w czwartkową noc (2 listopada), około godz. 23 na drodze powiatowej w miejscowości Brzeźnica w gminie Radłów. Jak ustaliła policja, kierujący bmw 31-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i wylądował w rowie. W samochodzie znajdowało się w sumie 5 osób - 2 kobiety i 3 mężczyzn. Wszyscy byli nietrzeźwi.

- Jedna osoba trafiła do tarnowskiego szpitala na OIOM, a druga ze złamanym obojczykiem do szpitala w Brzesku. Dziewczynom nic się nie stało - mówi asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

Kierowcy również nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że miał prawie półtora promila alkoholu w organizmie. Przy okazji wyszło na jaw, że mężczyzna był poszukiwany listem gończym do odbycia kary roku pozbawienia wolności. Zanim 31-latek zostanie osadzony w więzieniu, usłyszy zarzuty za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości.

ac / fot. OSP KSRG Radłów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821