W Tarnowie czynne są już obydwa miejskie lodowiska
access_time 2023-12-06 14:35:00
Czynne są już dwa sezonowe lodowiska w Tarnowie. Zgodnie z zapowiedzią TOSiR-u, obiekty przy ul. Wojska Polskiego i w Mościcach zostały otwarte w środę, 6 grudnia, w dniu Świętego Mikołaja.

W Tarnowie działają dwa lodowiska - przy ul. Wojska Polskiego oraz na terenie Parku Wodnego w Mościcach. Oba są zadaszone i mają podobne wymiary (800 metrów kwadratowych). Jednorazowo na każdej ze ślizgawek podczas tercji może przebywać sto osób.

Ceny są wyższe niż przed rokiem. Koszt normalnego biletu to 16 zł, a ulgowego 10 zł. Posiadacze Tarnowskiej Karty Premium zapłacą kolejno 9 i 12 zł, a posiadacze Karty Tarnowskiej Rodziny - 9 zł. Uczestnicy akcji zimowej (podczas ferii zimowych) mogą skorzystać z lodowisk za jedyne 5 zł. Osoby, które nie posiadają własnych łyżew, mogą je wypożyczyć za 10 zł na godzinę. Szczegółowy cennik dostępny jest tutaj.

Dzieci do lat 6 korzystają z lodowiska bezpłatnie. Na miejscu można też wypożyczyć sympatycznego pingwinka lub niedźwiadka, który ułatwi najmłodszym poruszanie się na łyżwach. Koszt wypożyczenia chodzika do nauki jazdy to 5 zł za jedną godzinę zegarową.

Lodowisko przy ul. Wojska Polskiego czynne jest w godz. od 10 do 21, natomiast w Mościcach - od 9 do 20.

A. Cichy / fot. T. Schenk

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821