Kup świąteczne ozdoby, a pomożesz Tarnowskiemu Hospicjum Domowemu. Wyjątkowy kiermasz już w niedzielę
access_time 2023-12-07 14:14:00
W najbliższą niedzielę (10 grudnia) przy kościele Świętej Rodziny (księży misjonarzy) w Tarnowie odbędzie się kiermasz bożonarodzeniowy. Dochód uzyskany z akcji zostanie w całości przeznaczony na potrzeby Tarnowskiego Hospicjum Domowego im. bł. Fryderyka Oznama.

Uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Tarnowie, ich rodzice i nauczyciele, zapraszają na kiermasz bożonarodzeniowy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 10 grudnia, w sali św. Wincentego przy kościele misjonarzy w Tarnowie. Na miejscu będzie można nabyć m.in. oryginalne stroiki, szopki, bombki, wieńce na drzwi, witraże, choinki i inne ręcznie robione ozdoby.

- Wszystkie ozdoby zostały przygotowane przez uczniów, rodziców i nauczycieli ZSME. Kiermasze przy kościele misjonarzy organizujemy już od kilkunastu lat. Cieszą się one dużą popularnością.  - mówi Renata Chlupka - Kosiba, bibliotekarka z Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Tarnowie i organizatorka kiermaszu.

Kiermasz będzie czynny w godz. od 8 do 13.30. Dochód ze sprzedaży świątecznych dekoracji zostanie w całości przekazany na potrzeby Tarnowskiego Hospicjum Domowego im. bł. Fryderyka Oznama.

A. Cichy / fot. ZSME

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821