W niedzielę lutowa odsłona Targu Regionalnego
access_time 2024-02-20 10:19:00
W najbliższą niedzielę, 25 lutego w Tarnowie odbędzie się ostatni tej zimy Targ Regionalny. Lokalni wystawcy zaoferują najlepszej jakości produkty regionalne i rękodzielnicze. Będzie to również znakomita okazja, by rozejrzeć się za oryginalnymi podarunkami dla pań z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Kilkudziesięciu wystawców zapowiedziało udział w lutowym Targu Regionalnym, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 25 lutego na terenie Centrum Obrotu Rolno-Spożywczego przy ul. Giełdowej 15.

Jak zwykle na stoiskach dostępne będą sezonowe owoce i warzywa, ale nie zabraknie również serów, chlebów, wędlin, przypraw, kiszonek, soków, konfitur, czy domowych pierogów.

- Najbliższy Targ Regionalny to doskonała okazja aby pomyśleć o zbliżającym się Dniu Kobiet. W asortymencie znajdą się zdrowe, naturalne produkty, które będą doskonałym prezentem. Wśród nich m.in. miody, wina, soki, syropy, nalewki, oleje tłoczone na zimno, naturalne kosmetyki oraz gotowe zestawy prezentowe - zachęcają organizatorzy wydarzenia, czyli Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Pełna lista wystawców, którzy będą sprzedawać swoje produkty dostępna jest na Facebooku TARR.

Targ Regionalny czynny będzie w godzinach od 9 do 14.

ac / fot. archiwum

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821