"Tanecznym krokiem do Europy". TCK zaprasza na wielką potańcówkę z okazji 20-lecia Polski w Unii Europejskiej
access_time 2024-04-24 09:43:00
"Tanecznym krokiem do Europy" - pod takim hasłem mieszkańcy Tarnowa będą celebrować 20-lat Polski w Unii Europejskiej. Impreza odbędzie się w najbliższy wtorek (30 kwietnia) o godz. 19 na tarnowskim rynku. Wydarzenie ma charakter rodzinny, skierowane jest do osób w każdym wieku, a jego organizatorem jest Tarnowskie Centrum Kultury.

Organizatorzy zapowiadają, że na uczestników czeka wiele atrakcji, w tym uwielbiane podczas wakacyjnych potańcówek polskie i zagraniczne przeboje. Zabawę poprowadzi krakowski duet M@MS (DJ i Wodzirej). Dodatkowo zaplanowano efektowne pokazy taneczne w wykonaniu formacji ze Studia Tańca Honorata.

Organizatorem trzygodzinnej imprezy jest Tarnowskie Centrum Kultury we współpracy z Wydziałem Kultury Urzędu Miasta Tarnowa. Wydarzenie finansowane z budżetu miasta Tarnowa.

Polska jest członkiem Unii Europejskiej od 1 maja 2004 r. na mocy Traktatu Akcesyjnego podpisanego 16 kwietnia 2003 r. w Atenach. Jako państwo członkowskie nasz kraj ma możliwość wpływania na kształt decyzji podejmowanych na forum UE.

ac / fot. archiwum

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821