Grzegorz Braun przyjedzie do Tarnowa. Spotka się z mieszkańcami i będzie podpisywał gaśnice
access_time 2024-05-23 13:34:00
W najbliższy piątek (31 maja) do Tarnowa przyjedzie Grzegorz Braun. Poseł Konfederacji kandydujący w wyborach do Parlamentu Europejskiego spotka się z mieszkańcami, a chętnym będzie podpisywał książki i gaśnice. Wydarzenie zaplanowano w Hotelu Bristol przy ulicy Krakowskiej o godz. 19.

W ramach kampanii przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, Tarnów odwiedzi Grzegorz Braun - poseł Konfederacji, który pod koniec ubiegłego roku zasłynął zgaszeniem świec chanukowych w Sejmie, a także reżyser, scenarzysta i publicysta. Jak sam przyznaje, zawsze chętnie przyjeżdża do Tarnowa, bo jest związany z tym miastem rodzinnie i sentymentalnie. Ponad sto lat temu urodził się tutaj jego pradziadek, Karol Braun, który był notariuszem.

- Sto lat temu mieszkali, urzędowali w Tarnowie Braunowie, w Dąbrowie Tarnowskiej również. W związku z tym to jest dla mnie taka dodatkowa atrakcja i przyjemność. Motyw jest czysto polityczny, bo kampania wyborcza, ale jest też efekt dodatkowy - czystej przyjemności dla mnie i podróży sentymentalnej, w której, mam nadzieję przyjdzie nam się spotkać - mówi Grzegorz Braun w zamieszczonym w mediach społecznościowych nagraniu, w którym zaprasza na spotkanie otwarte. Odbędzie się ono w piątek, 31 maja o godz. 19 w Hotelu Bristol. Wcześniej - o godz. 16 polityk zawita do Dąbrowy Tarnowskiej. Natomiast dzisiaj (29 maja) odwiedzi Brzesko, Nowy Wiśnicz i Bochnię.

ac / fot. archiwum

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821