Dwa miliony wyrzucone w błoto, a po szkole hula wiatr, czyli co w prasie piszczy
access_time 2015-11-20 10:27:29
Bezdomność wisi nad nimi jak klątwa. Stracili dzieci, nie dali się traumie. Nowy most w Ostrowie w 2018 r. Czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Tarnowskiej.
W dzisiejszym numerze Gazety Tarnowskiej można przeczytać m.in. o tym
  • Bezdomność wisi nad nimi jak klątwa Andrzej Mezerak latami nocował byle gdzie i byle jak. I kiedy wydawało się, że wreszcie rozdział pod tytułem "bezdomność" udało mu się na dobre zamknąć, znów znalazł się na ostrym życiowym zakręcie. Wystarczyła chwila nieuwagi i wadliwy piecyk, by jego pierwsze od dawna skromne cztery kąty poszły z dymem.
  • Stracili dzieci, nie dali się traumie Do Zabawy przyjeżdżają ludzie z całej Polski, którzy w wypadku stracili najbliższe sobie osoby. Przy pomniku Przejście symbolicznie się z nimi żegnają, a podczas warsztatów uczą się ukoić ból. W dzisiejszym numerze Tygodnika Miasto i Ludzie można przeczytać m.in. o tym:
  • Dwa miliony wyrzucone w błoto, a po szkole hula wiatr... Co dalej z budynkiem szkolnym przy ul. Kochanowskiego 32? Radni miejscy Tarnowa zarzucają urzędnikom zmarnotrawienie dużych pieniędzy i brak wyobraźni. - Budynek można było przekazać na potrzeby szkoły, a obecnie niszczeje, choć miasto dało na jego remont dwa miliony - zł - oburzają się radni.
  • Nowy most w Ostrowie w 2018 r. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jesienią 2018 roku będzie można jadąc autostradą od Krakowa, zjechać do Tarnowa w Wierzchosławicach i przejechać nowym mostem. Inwestycja realizowana będzie w ramach funduszy unijnych przez cztery tarnowskie samorządy lokalne, m.in. miasto Tarnów i gminę Wierzchosławice. Za jej przygotowanie odpowiadał powiat tarnowski. Więcej szczegółów w dzisiejszych numerach Tygodnika Miasto i Ludzie oraz Gazety Krakowskiej.
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A