Sam na sam z bluesem (KONKURS)
access_time 2015-08-12 09:57:30
Jutro (czwartek) o godz. 20, w Piwnicach TCK, odbędzie się drugi koncert w ramach "Sam na sam z bluesem", a wystąpi Olek Blues. Natomiast w piątek, 14 sierpnia, zapraszamy na koncert plenerowy na tarnowskim Rynku, w którym wystąpią: Hard Rockets, Bluesferajna oraz MA- Rynek.
  • 13.08.15 - SAM NA SAM Z BLUESEM: Olek Blues - Piwnice TCK, godz. 20:00. Bilety: 10 zł do nabycia od 7.08.15 w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5 (Ilość miejsc ograniczona)
  • 14.08.15 - Hard Rockets, Bluesferajna, MA - Rynek, godz. 19:00. Wstęp wolny Grzegorz „Olek Blues” Olejnik - gitarzysta, harmonijkarz, wokalista, urodzony w przepięknym mieście, które jest najstarszym miastem w Polsce, w Kaliszu w 1966r. Jak sam o sobie mówi: „Brak wykształcenia muzycznego staram się nadrabiać wyobraźnią w którą raczył mnie obdarzyć Bóg. Na przestrzeni tych ostatnich moich 25lat przez które bawię się w muzykę grałem i samemu tworzyłem przedziwne czasami formacje wokalno-instrumentalne. W osiemdziesiątych latach powstał Atak Z, potem O.Key i wiele innych dłużej lub krócej trwających formacji. Ostatnim zespołem z którym do dnia dzisiejszego jestem związany jest Bluesferajna. Kocham brzmienia bluesowe i one są mi najbliższe sercu, ale czasami moja dusza potrzebuje i innych dźwięków które z powodzeniem sobie funduję.”
    Dla czytelników naszego Portalu mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert w Piwnicach TCK. Wystarczy przesłać na adres konkurs@tarnow.net.pl swoje imię, nazwisko i numer telefonu. W temacie wiadomości należy wpisać "Sam na sam z bluesem". Na zgłoszenia czekamy do 13 sierpnia do godziny 10.30.
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A