Ostatnie dni rejestracji w systemie identyfikacji kibica
access_time 2015-07-30 10:26:56
Już tylko dwa dni zostały do zakończenia rejestracji kibiców do elektronicznego systemu ewidencji, który został stworzony zgodnie z najnowszymi standardami oraz przepisami ustawy o bezpieczeństwie imprezach masowych.
System ten został tak zaprojektowany, że każda impreza masowa odbywająca się na Stadionie Miejskim – czy to mecz żużlowy, czy koncert muzyczny, czy chociażby zawody hippiczne – wymaga bardzo dokładnej i szczegółowej rejestracji każdego kibica, co w w/w ustawie dotyczy tylko i wyłącznie meczów piłki nożnej i ewentualnie innych imprez o tzw. „podwyższonym ryzyku”. Komenda Policji w Tarnowie status meczu podwyższonego ryzyka nadała dwóm spotkaniom, tj. spotkaniu ze SPAR Falubazem Zielona Góra oraz PGE Stalą Rzeszów. O ile w przypadku meczu derbowego można znaleźć ku temu argumenty, o tyle nadawanie statutu meczu podwyższonego ryzyka spotkaniu z zielonogórzanami jest dla Klubu niezrozumiałe, niemniej jednak lojalnie uprzedzamy Kibiców, że nie wejdą na żadne z tych spotkań, bez uprzedniej rejestracji w systemie. Tym samym prosimy i zachęcamy do wcześniejszego rejestrowania się. Najbliższe terminy rejestracji:
  • 30 lipca (czwartek) 10:00 – 19:00
  • 31 lipca (piątek) 9:00 – 15:00 Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich Kibiców i odbywa się w Sekretariacie Klubu przy Zbylitowskiej 3 (pod Główną Trybuną). Podczas rejestracji należy podać: imię, nazwisko, pesel oraz opcjonalnie e-mail (do zakupów biletów on-line). Osoby pełnoletnie prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego. Osoby, które nie zdążą się zarejestrować w tym tygodniu będą mogły to uczynić bezpośrednio w dniu meczu z Zieloną Górą przy zakupie biletu. Należy jednak liczyć się z utrudnieniami czasowymi.
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A