"Piękna Lucynda" w Teatrze Solskiego (KONKURS)
access_time 2015-05-10 10:29:20
Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie przygotował na dzisiaj (niedziela), o godz. 19:00, spektakl pt. "Piękna Lucynda" w reż. Eweliny Pietrowiak. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs w którym są do wygrania zaproszenia.
Data: Niedziela, 10 maja o godz. 19:00 Miejsce: Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie (Duża scena) Cena biletu: Bilety: 30 zł(normalny) 20 zł(ulgowy) 10 zł(niepełnosprawni) Komedia muzyczna. Tryskający komizmem i dowcipem pastisz błahej i naszpikowanej morałami komedyjki obyczajowej "Natręci" Józefa Bielawskiego. Autor tekstu Marian Hemar, obdarzony wyjątkowym talentem językowym satyryk, tłumacz i poeta, zaprasza widzów do arystokratycznego świata XVIII-wiecznej Warszawy. Młoda wdowa Lucynda ma dwóch adoratorów- podupadającego finansowo Hrabiego Adama oraz bogatego Magnata Faworskiego. Mężczyźni starają się o rękę Lucyndy, prześcigają się w uwodzeniu jej i obdarzają licznymi podarunkami. Którego z panów poślubi Lucynda? Błyskotliwe piosenki i pełna humoru fabuła, wyraziste postaci i nowoczesna oprawa muzyczna oraz wizualna pomogą widzom w podróży z XXI wieku w rzeczywistość arystokratycznych intryg.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy podwójne zaproszenia na spektakl pt. "Piękna Lucynda" Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu podwójnych wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Piękna Lucynda".
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A