Fabryka Przyszłości czeka na kreatywnych tarnowian
access_time 2015-06-29 09:17:52
Stowarzyszenie "Miasta w Internecie" ogłasza nabór kandydatów na współpracowników Centrum Edukacji i Kreacji Cyfrowej FABRYKA PRZYSZŁOŚCI, którzy począwszy od sierpnia br. będą zapraszani do udziału w realizacji różnorodnych inicjatyw i projektów Fabryki.
Projekty te dotyczyć będą edukacji cyfrowej dorosłych, tworzenia i upowszechniania materiałów multimedialnych (w tym dla telewizji internetowej), rozwijania zasobów cyfrowych na temat Tarnowa, przygotowania i prowadzenia cyfrowych gier edukacyjnych oraz innych związanych z zastosowaniem technologii cyfrowych w edukacji. - W Tarnowie zwykliśmy narzekać, że młodzi ludzie nie mają możliwości rozwoju, pozyskiwania wartościowych kompetencji a w konsekwencji zdobycia nowego zawodu. Tym zaproszeniem mówimy: "sprawdzam" młodym tarnowianom, którzy mają poczucie, że mogliby działać kreatywnie i wspólnie z zespołem Fabryki Przyszłości tworzyć nowe produkty i usługi edukacyjne - podkreśla Krzysztof Głomb, prezes SMWI. - Liczymy na ciekawe kandydatury i propozycje. Na zainteresowanych czeka np. szansa rozkręcenia internetowej telewizji edukacyjnej i zaprojektowania edukacyjnej gry miejskie dla seniorów, która mogłaby stać się nową atrakcją turystyczną miasta - dodaje. Do współpracy zapraszamy osoby w wieku 20-35 lat charakteryzujące się:
  • pomysłowością, kreatywnością, komunikatywnością
  • chęcią do pracy
  • zdolnością zarówno do działań samodzielnych, jak i współpracy w grupie
  • gotowością do pracy z osobami starszymi
  • kompetencjami cyfrowymi na średnim poziomie ogólnym – przy czym mile widziana specjalizacja w jednej z dziedzin, np. filmowanie, montaż, obsługa programów graficznych Po analizie zgłoszeń SMWI zaprosi do współpracy wytypowane osoby. Zakwalifikowanym osobom zagwarantuje w pierwszym kroku bezpłatny udział w 3-dniowym szkoleniu w Tarnowie w trzeciej dekadzie lipca br., podczas którego nabędą podstawowe umiejętności niezbędne do udziału w planowanych przedsięwzięciach. Szkolenie prowadzone będzie przez trenerów i ekspertów o ogólnopolskiej renomie i doświadczeniu. Pierwszym z projektów, w którym będą mogły uczestniczyć będzie projekt WinTar finansowany ze środków programu ASOS. Zgłoszenia kierować należy na adres: fabryka@mwi.pl do 8 lipca br. Każde ze zgłoszeń zawierać winno dokument:
  • opisujący umiejętności kandydata (także te niepotwierdzone formalnymi certyfikatami i świadectwami), posiadane wykształcenie formalne, doświadczenie i zainteresowania
  • zawierający podstawowe informacje biograficzne o kandydacie.
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A